SSK Gün Toplamı Sorgulama

SSK Gün Toplamı Sorgulama

SSK Gün Toplamı

SSK gün toplamı alma işlemi günümüzde artık internet üzerinde yer almakta olan E-SGM uygulaması üzerinden şifresiz olarak yapılabilmektedir. İnternet üzerinde yer almakta olan ve 2011 senesinden beri kesintisiz olarak hizmet vermekte olan E-SGM uygulaması üzerinden SSK gün toplamı alma işlemi şifresiz olarak sadece birkaç dakika içerisinde gerçekleştirilebilmektedir.

Bu noktada bu işleminizi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için yazımızın altında direkt olarak E-SGM uygulamasına açılan bir bağlantı verdik.

SSK Gün Toplamı Nasıl Alınır?

SSK gün toplamı alma işleminiz için yazının sonunda yer almakta olan E-SGM uygulamasına tıklamanız gerekmektedir. Bağlantıya tıkladığınızda açılan sayfa içerisinde şifresiz olarak SSK gün toplamı alma işlemlerinizi gerçekleştirebilmenizden dolayı güvenlik amaçlı olarak sizden doğum tarihi, cilt numarası, nüfusa kayıtlı olunan il ve T.C. kimlik numarası bilgilerini girmeniz gerekmektedir.

Bu bilgileri girdikten sonra güvenlik kodunu girerek sorgula sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Sorgula sekmesine tıkladığınız da ise açılan sayfa içerisinde SSK gün toplamı alma işleminiz için öncelikli olarak hizmet bilgisi sekmesine ardından da açılan alt kategoriler içerisinden 4A hizmet bilgisi sekmesine tıklamanız gerekmektedir.

SSK Gün Toplamı Sorgulama İçin : Tıklayınız

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz