SSK Döküm Alma

SSK Döküm Alma

Sosyal Güvenlik Kurumu’na bağlı olarak sigortalı alışan vatandaşlarımız, internet üzerinden sigortaları ile ilgili olarak en güncel bilgileri döküm olarak alabilme olanağına sahip olabilmektedir. İnternet üzerinden sadece birkaç dakika içerisinde sigorta bilgileri ile ilgili olarak en güncel bilgilerin alınabilmesine olanak sağlamakta olan SGK döküm alma işlemi E-SGM uygulaması üzerinden şifresiz olarak gerçekleştirilebilmektedir. 

SGK Döküm Nasıl Alınır?

İnternet üzerinden SGK döküm alma işlemini gerçekleştirebilmek için vatandaşlarımızın öncelikli olarak T.C. kimlik numarası, doğum tarihi, nüfusa kayıtlı olunan il ve cilt numarası bilgilerini girmeleri gerekmektedir. Bu işlemden sonra E-SGM uygulaması üzerinde yer almakta olan güvenlik kodu resmindeki harf ve sayıları doğru ve eksiksiz olarak güvenlik kodu bölümüne yazmaları gerekmektedir.

Daha sonra ise sorgula sekmesine tıklandığında açılan sayfa içerisinde hizmet bilgisi seçeneğine tıklaması ve açılan alt kategoriler içerisinden 4A hizmet bilgisi seçeneğine tıklanarak, sigorta bilgileri ile ilgili olarak detaylı bilgi döküm halinde alınabilmektedir. Ayrıca tüm bu bilgiler en güncel şekilde vatandaşlara bu uygulama üzerinden sunulmaktadır.

SSK Hizmet Dökümü Almak İçin : Tıklayınız

Etiketler:

Yorumlar

 1. hakan diyor ki:

  sgk hizmet dökümünü alamıyorum 1 gündür uğraşıyorum bazı sorunlardan dolayı daha sonra tekrar deneyin diyor . şimdi bir hizmet veriyorsun halka vatandaşa millete sonra hizmet çürük çıkıyor resmen insanlarla dalga geçiliyor bu nasıl bir sistem eğer bir sorun varsa ekrana geçici olarak hizmet veremiyoruz diye yazı koyun insanlarda boşuna bilgisayar başında zaman öldürmez benim zamanımdan çalınıyor haa diyeceksinki o zaman bağlı olduğun sgk gidiniz

 2. hakan diyor ki:

  hadi cevap bekliyorum ne zaman alacagız sgk hizmet dökümünü cevap verecek yetkilileri bekliyoruz

  1. Nazan Doğrul diyor ki:

   Bugün 22 Ekim. Halen hizmet dökümü alınamıyor. Pes doğrusu…

 3. Metin cömert diyor ki:

  1985 Danimarka’ya işçi ailesi olarak geldim .1985/10/15da calişmaya başladim bugüne kadar calişıyorum, ve ayrıca 1983de pancar kooparatıfe aktif üye idim, Haymana ilcesı Ankara bölgesı. 28 yıldır da Danimakada ikamet ediyorum . 2001de Danimarka vatandaşlığına bakanlar kurulu İznile geçtim. Ne zaman emekli olabilirim… Selamlar meti cömert…

Yorum Yaz

Genel