Emekli Maaşım Ne Kadar ?

Emekli Maaşım Ne Kadar ?

Emekli Maaşım Ne Kadar ?

Günümüzde artık internet üzerinde yer almakta olan Sosyal Güvenlik Kurumu uygulamaları sayesinde emeklilik ile ilgili olarak pek çok işleminizi sadece birkaç dakika içerisinde gerçekleştirebilme olanağınız bulunmaktadır. Bu noktada internet üzerinde yer almakta olan E-SGM uygulaması üzerinden şifresiz olarak emekli maaşı ne kadar öğrenebilme olanağınız bulunmaktadır. Emekli maaşı ne kadar öğrenme işlemi için yazımızın sonunda yer almakta olan E-SGM bağlantısına tıklamanız gerekmektedir.

Emekli Maaşı Ne Kadar Öğren

Yazımızın devamında yer almakta olan E-SGM uygulamasına yönlendirilen bağlantıya tıkladığınızda açılan sayfa içerisinde şifresiz olarak emekli maaşı ne kadar öğrenebilirsiniz. Bu noktada E-SGM uygulaması üzerinden işleminizi şifresiz olarak gerçekleştirebilmeniz nedeni ile güvenlik amaçlı olarak sizden T.C. kimlik numaranız, doğum tarihiniz, cilt numaranız ve nüfusa kayıtlı olduğunuz il bilgilerinizi girmeniz istenmektedir.

Bu bilgileri girdikten sonra güvenlik kodunu da girerek sorgula sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Bu noktada açılan sayfa içerisinde sağ kısımda yer alan seçenekler içerisinde emekli aylık bilgisi seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Bu sayede açılan alt kategoriler içerisinden 4A,4B, ve 4C emekli aylık bilgisi ayrı ayrı sorgulanabilmektedir.

Bu noktada vatandaşlar bağlı bulundukları sigorta koluna ayrılan hizmet bilgisi sekmesine tıklayarak emekli maaşı ne kadar öğrenme işlemini tamamlayabilmektedirler.

Emekli Maaşım Ne Kadar Sorgulama İçin:Tıklayınız

Etiketler:

Yorumlar

  1. Ali Kemal Kızıldeniz diyor ki:

    – 2014 zamları maaşlara intikal ettirildi mi?- Mart maaşım kaç TL. oldu?

Yorum Yaz

Genel