Bağkur Ödeme

Bağkur Ödeme

Bağkur Ödeme

İnternet üzerinde yer almakta olan Soysal Güvenlik Kurumu uygulamaları sayesinde kurum ile ilgili olan pek çok işleminizi oturduğunuz yerden sadece birkaç dakika içerisinde gerçekleştirebilme olanağınız bulunmaktadır. Bu sayede Bağ-Kur ödeme işleminizi de internetten sadece birkaç dakika içerisinde yapabilirsiniz.

Sosyal Güvenlik Kurumuna var olan borçlarınızı internet üzerinden sorgulayabilir ve ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinde yer almakta olan Sosyal Güvenlik Kurumu ve Ziraat Bankası ortak uygulaması sayesinde Sosyal Güvenlik Kurumu borçlarınız Bağ-Kur ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bağ-Kur Prim Ödeme Nasıl Yapılır?

Bağ-Kur ödeme işleminizi gerçekleştirebilmeniz amacı ile sayfanın alt kısmında uygulamaya yönlendirilmekte olan bir bağlantı verdik. Bu bağlantıya tıkladığınızda açılan saya içerisine yer almakta olan T.C. kimlik numarası ya da vergi kimlik numarası veya SSK sicil numaranızdan birini girdikten sonra sorgu tipi ve kod doğrulama sorgula sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Daha sonra sistem size var ise borçlarınızı listelemektedir. Bu noktada varsa borçlarınızın Bağ-Kur ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bağkur Ödeme İçin : Tıklayınız

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Genel